دانلود کمیک Black Widow & Daredevil(انگلیسی)

داستان این کمیک، درمورد همکاری بی باک و بیوه سیاه در یک پروژه اطلاعاتی- پلیسی است که ضمن آن قصد شناسایی قاتلی را دارند که طی چند ماه گذشته تعداد زیادی از اونجر ها را که قدرت فکر خوانی(تله پاتی) داشته اند. تا اینکه….

معرفی شخصیت ها:

DareDevil یا بی باک:

بی‌باک (به انگلیسی: Daredevil)یک شخصیت خیالی قهرمان است که در کتب کامیک مارول کامیکس وجود دارد؛ و برای اولین بار، در شمارهٔ ۱ مجلهٔ بی‌باک (Daredevil) در آوریل ۱۹۶۴ معرفی شد.

زندگی:

نام واقعی او مت است پدرش یک مشت زن بود مت این را نمی‌دانست وقتی این را فهمید خیلی شوکه شد و از خانه فرار کرد در راه کامیونی حاوی مواد رادیواکتیو داشت پیرمردی را زیر می‌گرفت که مت بلافاصله جان پیرمرد را نجات داد اما مواد رادیو اکتیو روی خودش ریخت و چشمانش کور شد اما به جایش حس‌های دیگهٔ او فوق‌العاده قوی شد به حدی که می‌توانست با صدای قلب افراد بفهمد آنان دروغ می‌گویند یا نه یا می‌توانست از بوی افراد بفهمد آنان کیستند و حس ششم بالایی پیدا کرد یک روز گانگسترها پدرش را به خاطر نبردن در مسابقه به قتل رساندند مت که حالا یک وکیل موفق شده بود به وسیلهٔ نیروهای فراطبیعیش به قهرمانی به اسم دردویل تبدیل شد تا قاتلان پدرش را پیدا کند

توانایی ها:

حس رادار، حواس برتر از انسان، ورزشکار عالی، وکیلی ماهی، استاد هنرهای رزمی، ژیمناست و آکروبات

بیوه سیاه (نا تالیا رومانف)(ناتاشا رومانف) Black Widow

وی اولین بار به عنوان یک جاسوس روسی و دشمن مرد آهنی معرفی شد. او بعدها به آمریکا فرار کرد و مأمور سازمان جاسوسی شیلد شده و به تیم انتقام جویان پیوست. وی با این که اغلب با لقب زن افسونگر شناخته می‌شود، در راهنمای خریداران کامیک رتبهٔ سی و یکم را در لیست «۱۰۰ زن جذاب در کامیک» بدست آورده است.
اسکارلت جوهانسون این شخصیت را در فیلم‌های مرد آهنی (۲۰۰۸)، انتقام‌جویان (۲۰۱۲)، کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان (۲۰۱۵) و انتقام‌جویان: عصر اولتران (۲۰۱۵) بازی کرده است و قرار است در فیلم کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی (۲۰۱۶) هم به ایفای این نقش بپردازد.

در ادامه می توانید این کمیک را به زبان انگلیسی و در ۷۰ صفحه به رایگان دانلود کنید.

 

دانلود کمیک بیوه سیاه و بی باک

دانلود با حجم 13 مگابایت در 70 صفحه

 

تصویری از کمیک daredevil And Black Widow

Black Widow

تصویری از کمیک daredevil And Black Widow

Black Widow

تصویری از کمیک daredevil And Black Widow

دیدگاهتان را بنویسید: