به جز کمیک ها قصد دارم تجربه های خودم از فیلم هایی که دیده ام. احساسم نسبت به شخصیت ها و فیلم ها و خلاصه هر مطلبی که باعث ایجاد پیوند نزدیک تر با فیلم می شود را در فیلم باز!! قرار دهم.

اواخر اسفند ۹۱ تصمیم گرفتم فیلم هایم را طبقه بندی کنم و یک آرشیو تمیز داشته باشم. بعد با خودم فکر کردم که چه چیز ویژه ای را در آن بگنجانم که از آرشیو های دیگر متمایز شود.

این طور شد که ایده ی ترجمه کمیک هایی که شخصیت های فیلم در آن هستند به ذهنم رسید. و بی خیال آرشیو شدم و تصمیم گرفتم کمیک هایم را در چنین سایتی منتشر کنم. در این کمیک ها می توانید با شخصیت های محبوب فیلم ها  -مثل بتمن، ماسک و… -در ماجراها و داستان های مختلف همراه شوید.

به جز کمیک ها قصد دارم تجربه های خودم از فیلم هایی که دیده ام. احساسم نسبت به شخصیت ها و فیلم ها و خلاصه هر مطلبی که باعث ایجاد پیوند نزدیک تر با فیلم می شود را در فیلم باز!! قرار دهم. در اینجا به جای نقد خشک و علمی (که باعث کم شدن لذت فیلم می شود) سعی میکنم فضایی ایجاد کنم که هر کسی بتواند در دنیای فیلم غرق شود.

هم چنین کلیپ های مختلف از صحنه های زیبای فیلم ها را در بخش سین نما، منتشر خواهیم کرد.

اینجا مانند یک مغازه ی نوستالژیا(مغازه ای که در آن اجناس قدیمی و نوستالژیک می فروشند.رک: نیمه شب در پاریس،وودی آلن) است که محصولاتش کمیک ها و مطالبی این چنین است.

اما کسانی که فیلم های جدید را می پسندند نگران نباشند، ما فقط سراغ فیلم های عتیقه ی قبل از ۲۰۰۰ نمی رویم. بلکه برای فیلم های جدید هم برنامه داریم. که به موقعش متوجه خواهید شد!

امیدوارم شما فیلم باز ها بهترین لحظات زندگیتان را در اینجا سپری کنید.

حسین مرشدین.

 

دیدگاهتان را بنویسید: