کمیک جانگوی رها شده(قسمت اول)(Django Unchained)(2012)


فیلم سینمایی جانگو وسترنی است در سال ۲۰۱۲ اکران شده و برنده دو جایزه ی اسکار،یکی برای فیلم نامه و یکی دیگر برای نقش مکمل شد.

نویسنده و کارگردان فیلم کوئینتین تارنتینو است و از بازیگران آن می توان به جیمی فاکس،کریستف والتز(برنده اسکار نقش مکمل مرد) و لئوناردو دی کاپریو اشاره کرد.

خلاصه ی داستان

داستان این فیلم درباره ی یک جایزه بگیر است که برای پیدا کردن سه برادر آزادی برده ای به نام جانگو را می خرد و به او برای یافتن همسرش کمک می کند و…

درباره ی کمیک

این کمیک در سال ۲۰۱۳ بر اساس فیلم نامه ی جانگو منتشر شد. به گفته ی تارنتینو «فیلم نامه های من آنقدر جزئیات دارد که اگر بخواهم همه ش را بسازم فیلم هایم ۴ ساعته می شوند برای همین بسیاری ازدیالوگ ها را حذف می کنم.اما این کمیک فرصتی شد تا فیلم نامه ی کامل جانگو را منتشر کنم.» طراح کمیک آر.ام گوئرا است.

همان طور که قول داده بودیم قسمت اول این کمیک را برایتان ترجمه کرده ایم. و در دو نسخه ی cbr و pdf برای شما آماده کرده ایم. امیدواریم از خواندن آن لذت ببرید.

توجه،برای دانلود روی لینک ها راست کلیک کرده و save link as را کلیک کنید.

دانلود نسخه ی  cbr با حجم حدود ۱۴ مگابایت

دانلود نسخه  pdf با حجم ۱۰ مگابایت

پسورد:www.filmbuzz.ir

دانلود نرم افزار CdisplayEX برای خواندن کمیک ها

همان طور که دوست خوبمون frozen fireball  گفتند،برای جلوگیری از موازی کاری و به خاطر اینکه ایشون زودتر کار ترجمه رو آغاز کرده اند،ترجمه ی جانگو رو ادامه نمیدیم.اما برای دانلود قسمت های دیگر این کمیک به لینک زیر بروید:

http://frozenfireball.mihanblog.com/post/24

همفته ی آینده هم کمیک فیلم هوگو ساخته ی مارتین اسکورسیزی را قرار میدهم.

چند تصویر از کمیک

وقتی دکتر شولتز با جانگو در مورد برادران بریتل صحبت می کند.جانگو ی رها شده وقتی دکتر کینگ شولتز کلانتر شهر داوتری را می کشد.کمیک جانگوی رها شده

 

دیدگاهتان را بنویسید: