دانلود کمیک Extraordinary X-MEN ( تا قسمت سوم)

سرنوشت میوتانت ها اینجا رقم می خورد!!! این مجموعه، نتیجه گیری جنگ های پنهان مارول است. داستان از این قرار است که به دلیل ورود Terrigen mist( ماده ای که باعث ایجاد تغییرات در میوتانت ها می شود.) به هوا، تعدادی از میوتانت ها تبدیل به هیولا شده و عده ای ناپدید شده یا کشته شده اند. این اتفاق باعث به وجود آمدن دشمنی میان انسان ها و میوتانت ها شده و انسان ها در همه جا، سعی در کشتن میوتانت ها دارند، در این شرایط، استورم، سعی در جمع کردن تیم پراکنده شده مردان ایکس دارد تا با این شرایط مقابله و مبارزه کرده و به انسان ها نشان دهند همه شان نفرت انگیز و ترسناک نیستند…

در این شرایط Storm، مرد یخی و Magik حفاظی به نام X-Haven ایجاد کرده که افراد درون آن از Terrigen mist در امان اند.

چند لغت تخصصی در این مجموعه از مردان ایکس

میوتانت(Mutant) : در لغت به معنای جهش ژنتیک یافته است و در واقع هم همین طور است، میوتانت ها در مردان ایکس، ژنی به نان X-GENE دارند که آن ها را از انسان ها متمایز کرده و به آن ها قدرت انجام کارها و مهارت هایی را می دهد که انسان از پس آن بر نمی آید. برای مطالعه مطالب بیشتر می توانید به این منبع مراجعه کنید.

Terrigen mist: تریجن میست که از بخار کریستال تریجن به دست می آید، می تواند تغییراتی در ژنتیک غیر انسان ها ایجاد کند. استفاده از این ماده سابقه ۲۵ هزار ساله دارد و میتوتانت ها سعی می کردند با استفاده از این ماده به قدرت هایی عظیم در حد جاودانگی برسند.

X-Haven : حصاری که در این مجموعه توسط استورم ایجاد شده، تا از میوتانت ها در برابر تریجن میست محافظت کند.

شخصیت های اصلی مردان ایکس

Professor X Xavier

پرفسور ایکس

پرفسور ایکس (Professor-X): پرفسور چارلز فرانسیس خاویر یک میوتانت با توانایی تله پاتی و کنترل ذهن قوی است، او گروه مردان ایکس را برای محافظت انسان در برابر میوتانت های شرور و هم چنین محافظت میوتانت ها در برابر انسان ها پایه گذاری کرد. او از کمر به پایین فلج است.

استورم (Storm): استورم از اعضای گروه مردان ایکس است، او شاهزاده کنیا است اما به دلیل قدرت فراانسانی اش به گروه X-men پیوست. او توانایی کنترل آب و هوا و پرواز دارد.

ولورین (wolverine): او از شخصیت های جذاب مرد دنیای کمیک است و معمولا با نام لوگان شناخته می شود. او در قرن هجدهم در کانادا به دنیا آمده است و در گروه های مختلف از جمله مردان ایکس فعالیت کرده است. توانایی ها او عبارت اند از: زود درمانی، اسکلتی با پوشش آلیاژ آدامانتیو، پنجه های آهنی جمع شونده در دستان، حواس پنج گانه ابر انسانی، عکس العمل بالا و صفات حیوانی. او در بسیاری از مجموعه ها با مرگ رو به رو شده و دوباره از مرگ بازگشته است.

Ice Man -x-men- comics character

مرد یخی

مرد یخی: مرد یخی با نام اصلی رابرت بابی دریک از اعضای مردان ایکس است که در سال ۱۹۶۹ به دنیای کمیک راه یافته است. او از میوتانت هاست و با توانایی های فرا انسانی متولد شد. او می تواند با تبدیل بخار آن اطرافش به یخ، اجسام را یا خودش را به یخ تبدیل کند.

jean grey comic books character

جین گری

Jean Grey: جین گری با نام کامل جین گری-سامرز (به انگلیسی: Jean Grey-Summers) از اعضا و موسسین مردان ایکس است. او نقشی کلیدی در روند زندگی دیگر شخصیت‌های جهان مارول، به خصوص در مردان ایکس و شخصیت‌هایی از جمله همسرش سایکلاپس، چارلز خاویر مربی و چهره‌ای که برای او همانند پدری می‌ماند، ولورین که به او علاقهٔ عاشقانه داشت، استورم، یکی از بهترین دوستانش که برای او مانند خواهری می‌ماند دارد. توانایی های او تله پاتی و جابه جایی در فواصل دور است. او هم مانند ولورین دفعات زیادی با مرگ رو به رو شده است.
در مجموعه حاضر او از گروه مردان ایکس کناره گیری کرده و قصد دارد به زندگی عادی اش برسد اما استورم او را به گروه فرا می خواند.

دانلود کمیک Extraordinary X-MEN (قسمت ۱)

دانلود با حجم 11 مگابایت از پرشین گیگ

دانلود کمیک Extraordinary X-MEN (قسمت۲)

دانلود با حجم 10 مگابایت

دانلود کمیک Extraordinary X-men (قسمت۳)

دانلود با حجم 11 مگابایت

دیدگاهتان را بنویسید: