دانلود کمیک پسر جهنمی (Hellboy-Being Human)(فارسی)

پسر جهنمی یک شخصیت کمیک Dark Horse است که در سال ۱۹۹۳ معرفی شد. از آن روز به بعد در تعداد زیادی مجموعه کمیک و کمیک های تک قسمتی ظاهر شد. در سال های ۲۰۰۴ و ۲۰۰۸ دو فیلم بر اساس این شخصیت و با حضور او ساخته شد.

زندگی نامه

پسر جهنمی به عنوان شیطانی به نام اَنِنگ آن راما به عنوان کودکی توسط نیروهای نازی به زمین آورده شد، اما متّحدین جنگ جهانی دوم او را آزاد کردند و او در گروهی به نام دیوان تحقیق و مقابله با درباره ماورا طبیعتِ ایالات متحده (دت‌م‌م) شروع به کار کرد. رفته رفته پسر جهنمی بزرگ‌تر شد و صاحب پوستی قرمز،دم و شاخ (که بعداً آنها را برید) و دست راست سنگی بزرگ شد. با این او قدری خشن و اخمو است، هیچ‌گاه مقاصد شیطانی یک شیطان را نداشته است. او در دت‌م‌م با موجودات عجیب دیگری کار می‌کند. به او مقام “برترین رسیدگی کننده به ماورا طبیعتِ دنیا” داده شده است.

توانایی ها

از توانایی های او می توان قدرت و استقامت فرا انسانی، علم متافیزیک، توانایی فهم زبان جادویی، مقاومت دربرابر آتش و زود درمانی (Healing Factor) را نام برد.

کمیک پسر جهنمی: انسان بودن

داستان این کمیک که توسط کمپانی Dark Horse منتشر شده است درمورد یک ساحره است که با خدمتکار زامبی اش، یک مهمانی مردگان تشکیل می دهد. و پسر جهنمی راجر تلاش می کنند آن ها را به جهنم بازگردانند.

 

دانلود کمیک Hellboy-Being Human

دانلود با حجم 9 مگابایت

مترجم: مبین کوچکی

M.Kouchaki

دیدگاه ( ۱ )
  1. آهنگ جدید امیر تتلو
    ۱۰اسفند, ۱۳۹۴ at ۲۰:۲۱
    پاسخ

    عالی بود….

دیدگاهتان را بنویسید: