پنج کمیک از مارول که نباید در سال ۲۰۱۶ از دست دهید

یکی از مشکلات کسانی که تازه به دنیای کمیک روی می آورند، شروع یک مجموعه کمیک است. معمولا مجموعه های دنباله دار(ongoing Series) هرگاه که به کمیکی روی می آوریم ۳۰-۴۰ قسمت از آن گذشته است و وقت زیادی برای خواندن آن نیاز است. خود من وقتی وضع کمیک ها این طور است، به سراغ کمیک های تک قسمتی یا mini serie ها می روم.
اما استدیوی مارول در دو ماه اخیر با خلق دنیای جدید خود و بازسازی قهرمان هایش، مجموعه های تازه ای را کلید زده است که بیشتر از ۴ قسمت از آن نگذشته است…
این کمیک ها چه هستند؟ پیش زمینه شخصیت هایش چیست؟ پیش نیاز خواندن آن ها چیست؟ با ما همراه باشید…

۱-ددپول (DeadPool)

Deadpool comics wallpaper

والپیپر ددپول-برای دیدن در سایز اصلی کلیک کنید

او آزاردهنده است، خطرناک است، بوی دردسر می‌دهد. اما عموم مردم دوستش دارند. دنیا مال ددپول است… او یک پروژه نظامی بوده و به علت آزمایش هایی که روی او انجام شده، قابلیت خود ترمیمی دارد…دنیا مال ددپول است. او بازگشته تا موفق ترین ماجراهایش را آغاز کند!

ددپول برای اولین بار در سال ۱۹۹۰ در کمیک های مارول ظاهر شد. او از محبوب ترین ضد قهرمانان مارول است. شخصیتی شوخ طبع و درعین حال خشن دارد. جزو نیروهای نظامی بوده و در حال حاضر به کشت و کشتار می پردازد!

اولین شماره مجموعه جدید ددپول در نوامبر ۲۰۱۵ منتشر شده و تاکنون پنج قسمت از آن منتشر شده و به زودی در فیلم باز!! هم قرار می گیرد.

لازم به ذکر است که در فوریه ۲۰۱۶ اولین فیلم سینمایی از او، به نام او اکران خواهد شد، که به موقعش توضیحاتی درباره آن خواهیم داد!!!

در ادامه یک کلیپ درباره تاریخچه این شخصیت خواهید دید…

۲-Extraordinary X-MEN

extraordinary x-men-Storm-Magik-IceMan

مردان ایکس- برای دیدن در اندازه اصلی کلیک کنید.

سرنوشت میوتانت ها اینجا رقم می خورد!!! این مجموعه، نتیجه گیری جنگ های پنهان مارول است. داستان از این قرار است که به دلیل ورود Terrigen mist( ماده ای که باعث ایجاد تغییرات در میوتانت ها می شود.) به هوا، تعدادی از میوتانت ها تبدیل به هیولا شده و عده ای ناپدید شده یا کشته شده اند. این اتفاق باعث به وجود آمدن دشمنی میان انسان ها و میوتانت ها شده و انسان ها در همه جا، سعی در کشتن میوتانت ها دارند، در این شرایط، استورم، سعی در جمع کردن تیم پراکنده شده مردان ایکس دارد تا با این شرایط مقابله و مبارزه کرده و به انسان ها نشان دهند همه شان نفرت انگیز و ترسناک نیستند…

در این شرایط Storm، مرد یخی و Magik حفاظی به نام X-Haven ایجاد کرده که افراد درون آن از Terrigen mist در امان اند.

تا کنون سه قسمت از این کمیک منتشر شده می توانید از فیلم باز!! دانلود کنید.

 

۳-All-New, All-Different Avengers

All-New All-Different Avengers

All-New All-Different Avengers

تیم اونجرها از بین رفته است. کاپیتان امریکا، ثور، ویژن و مرد آهنی به طور جدا و بدون تیم زندگی می کنند. اما وقتی تهدیدی از پشت ستاره ها برای دنیای ما به وجود می آید، چه اتفاقی می افتد؟ آیا آن ها دوباره کنار هم قرار می گیرند؟ یا تیم انتقام جویان جدیدی به وجود می آید، بدون شخصیت های معروف دیگر؟

در این مجوعه می توانید شاهد به هم پیوستن تیمی جدید از اونجرها باشید! آن هم در شرایطی که تونی استارک برج آن ها را فروخته است!

اما اگر هالک،  ثور و دیگر شخصیت های قدیمی اونجر در تیم جدید نباشند چه اتفاقی می افتد؟! کلیپ طنز زیر را از دست ندهید…

۴- Web Warriors

تمام تار تننده ها(!) در این دنیای عنکبوتی در کنار هم در برابر الکترو، که در حال تهدید جهان است، می جنگند. در این کمیک شخصیت های spider-gwen ، اسپایدرمن نوآر، اسپایدر من هند، اسپایدر من انگلیس و تعداد زیادی مهمان عنکبوتی در حال متوقف کردن الکترو هستند. اگر می خواهید در طی فقط یک کمیک با تمام شخصیت های عنکبوتی جهان آشنا بشید، این کمیک بهترین شروع و توصیه است.

کلیپ زیر، صفحاتی از این کمیک را نشان می دهد…

 

 

۵-A-Force

A-force comics cover

جلد اول a-force مارول (۲۰۱۶)

 

گروه ای-فورس! جدیدترین قهرمانان مارول، تک تک  از خاکسترهای Battleworld برخاستند. اما نمیتوانستند راه خودرا به تنهایی ادامه دهند. خطرات زیادی آن ها را تهدید میکرد، پس تبدیل به قوی ترین تیم اونجر ها البته از نوع مونث شدند. She-Hulk ، کاپیتان مارول، Dazzler ، مدوسا و نیکو مینورو در کنار یکدیگر تشکیل A-Force را دادند.


مجموعه مطالب معرفی کمیک

 

 

دیدگاهتان را بنویسید: